----


Novinky


 • Elektromagnetické systémy
  Vícehloubkové aparatury pro měření vodivosti CMD-E a CMD-ME vytvořily nový světový standard pro mělký EM průzkum. Umožňují kalibrované vyhodnocení hloubkového vodivostního gradientu při jednom měřicím průchodu. Zvýšili jsme výrobní kapacitu, proto je jejich současná dodací doba nižší než dva týdny.

 • Gama spektrometry
  GAMMA SURVEYOR VARIO - 2048-kanálový geofyzikální gama spektrometr - NOVINKA
  Klasické modely spektrometrů Gamma Surveyor a Gamma Surveyor II zůstávají v nabídce stejně jako jejich podpora. Díky stálému zájmu zákazníků můžeme držet ceny našich gama spektrometrů na stabilní nízké úrovni. Prozkoumejte jejich širokou nabídku, která obsahuje mnoho modelů (vybavených řadou různých detektorů s využitím přírozeného nebo umělého zdroje pro stabilizaci spektra), určených pro klasické i speciální aplikace.

 • Magnetická susceptibilita
  Zahájili jsme výrobu našich nových přístrojů Multikappa pro měření magnetické susceptibility, které umožňují hloubkově odstupňované terénní měření, vhodné pro archeologický a geologický průzkum. Měřené hodnoty v rozsahu 10-6 až 1 jsou kalibrované v jednotkách SI.

 • Geoelektrické systémy
  Abychom dále vyšli vstříc požadavkům našich klientů, rozšířili jsme výběr mnohaelektrodových kabelů (viz sekce Geoelektrické systémy – Doporučené sestavy). Pasivní a aktivní kabely jsou nyní nabízeny v řadě významně cenově zvýhodněných sestav, založených na výkonných jednotkách ARES a ARES II. Tyto sestavy s krátkou dodací dobou jsou vhodné pro široké spektrum úloh (od běžného jednokanálového průzkumu k rozsáhlému 10-ti kanálovému, vodnímu, vrtnímu a jinému speciálnímu průzkumu).

 • Metodické příručky:
  Doporučujeme věnovat pozornost našim metodickým příručkám pro elektromagnetický průzkum měrné vodivostiodporovou a IP tomografii. Tyto příručky obsahují jak teoretický úvod daných metod tak množství užitečných typických aplikací.

  Nová edice příručky pro elektromagnetický průzkum měrné vodivosti je doplněna o pokročilou fyzikální teorii užitečnou jak pro akademickou sféru, tak pro zkušené uživatele. Tuto kapitolu naleznete na konci příručky.

 • V roce 2019 vystavujeme na těchto hlavních akcích:
  PDAC - 3. - 6. března 2019, Toronto, Kanada
  SAGEEP - 17. - 20. března 2019, Portland, Oregon, USA
  EAGE Near Surface - 8. - 12. září 2019, Haag, Nizozemsko

 • 1st GFI Workshop 2018
  Electromagnetic Conductivity and Earth Resistivity/IP Tomography Surveys
  (Geofyzikální průzkum metodami elektromagnetického měření vodivosti a odporové / IP tomografie)

  Ve dnech 24.- 26. dubna 2018 se v prostorách GF Instruments v Brně konala konference Electromagnetic Conductivity and Earth Resistivity/IP Tomography Surveys.

  Děkujeme všem zúčastněným za sdílení zkušeností, prezentace zajímavých projektů i teorie, diskuze, networking a společně strávený čas.



 • sidlo

----