----


Kompletní vybavení terénních přístrojů pro

GMS II ARES II CMD-DUO Multi Kappa
Gama spektrometrii Geoelektrický průzkum EM měření vodivosti Magnetickou
susceptibilitu

Novinky


 • Elektromagnetické systémy
  Vícehloubkové aparatury pro měření vodivosti CMD-E a CMD-ME vytvořily nový světový standard pro mělký EM průzkum. Umožňují kalibrované vyhodnocení hloubkového vodivostního gradientu při jednom měřicím průchodu. Zvýšili jsme výrobní kapacitu, proto je jejich současná dodací doba nižší než dva týdny.

 • Gama spektrometry
  Díky stálému zájmu zákazníků můžeme držet ceny našich gama spektrometrů na stabilní nízké úrovni. Prozkoumejte jejich širokou nabídku, která obsahuje mnoho modelů (vybavených řadou různých detektorů s využitím přírozeného nebo umělého zdroje pro stabilizaci spektra), určených pro klasické i speciální aplikace.

 • Magnetická susceptibilita
  Zahájili jsme výrobu našich nových přístrojů Multi Kappa pro měření magnetické susceptibility, které umožňují hloubkově odstupňované terénní měření, vhodné pro archeologický a geologický průzkum. Měřené hodnoty v rozsahu 10-6 až 1 jsou kalibrované v jednotkách SI.

 • Geoelektrické systémy
  Abychom dále vyšli vstříc požadavkům našich klientů, rozšířili jsme výběr mnohaelektrodových kabelů (viz sekce Geoelektrické systémy – Doporučené sestavy). Pasivní a aktivní kabely jsou nyní nabízeny v řadě významně cenově zvýhodněných sestav, založených na výkonných jednotkách ARES a ARES II. Tyto sestavy s krátkou dodací dobou jsou vhodné pro široké spektrum úloh (od běžného jednokanálového průzkumu k rozsáhlému 10-ti kanálovému, vodnímu, vrtnímu a jinému speciálnímu průzkumu).

 • Metodické příručky:
  Doporučujeme věnovat pozornost našim metodickým příručkám pro elektromagnetický průzkum měrné vodivostiodporovou a IP tomografii. Tyto příručky obsahují jak teoretický úvod daných metod tak množství užitečných typických aplikací.

  Nová edice příručky pro elektromagnetický průzkum měrné vodivosti je doplněna o pokročilou fyzikální teorii užitečnou jak pro akademickou sféru, tak pro zkušené uživatele. Tuto kapitolu naleznete na konci příručky.

 • V roce 2017 vystavujeme na těchto hlavních akcích:
  PDAC - 5. - 8. března, Toronto, Kanada
  SAGEEP - 19. - 23. března, Denver, Colorado, USA
  EAGE Near Surface - 3. - 7. září, Malmo, Švédsko
  Exploration - 23. - 25. října, Toronto, Kanada


----